U19 Milli Takımı, St. Petersburg Karması ile 1-1 berabere kaldı

331

(CUHA) – Türkiye U19 Milli Takımı, Rusya’da düzenlenen Valentin Granatkin Turnuvası’ndaki ilk maçında St. Petersburg Karması ile 1-1 berabere kaldı.

Moskova kentindeki Roschino Arena’da oynanan karşılaşmada Milli Takımın golünü 90. dakikada Onur Taha Takır atarken, St. Petersburg Karması’nın golünü 76. dakikada penaltıdan Nikita Koldunov kaydetti.

Turnuva kuralları gereği her iki takımdan birer oyuncu maçın oyuncuları olarak seçildi. Milli Takımdan Sefa Akgün Türkiye Milli Takımı adına maçın oyuncusu oldu.

Ayrıca maçı St. Petersburg Birinci Sınıf Başkonsolosu Yunus Belet ve Muavin Konsolos Taner Arıcan da tribünden takip etti.

Grubun diğer maçında Kırgızistan, Kazakistan’ı 2-1 mağlup etti.

Türkiye: Ozan Can Oruç, Berkehan Biçer, Şahan Akyüz (Dk. 33 Abdussamed Karnuçu), Sefa Akgün, Berkin Taşkın (Dk. 78 Ramazan Emirhan Civelek), Yunus Akgün (Dk. 85 Muhammet Ömer Çakı), Emre Aytun (Dk. 46 Bekir Melih Gökçimen), Onur Taha Takır, Erdem Seçgin (Dk. 67 Fatih Bektaş), Embiya Ayyıldız (Dk. 46 Ali Yavuz Kol), Berkay Görmez (Dk. 46 Recep Gül)

St. Petersburg Karması: Nikolai Rybikov, Alexander Korotkov, Andrei Anisimov, Andrei Bokovoy (Dk. 73 Dan Novistki), Ivan Andreev, Juliano Baptista (Dk. 62 Daniil Shamkin), Nikita Koldunov, Alexei Smirnov (Dk. 46 Sergei Ilyin), Alexei Ivanov, Ilia Vakhania, Sergei Chibisov

Sarı Kartlar: Dk. 51 Nikita Koldunov, Dk. 88 Andrei Anisimov

U19 Milli Takımı’nın Valentin Granatkin Turnuvası aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:
Doğukan Özkan (Beşiktaş A.Ş.), Ozan Can Oruç (Altınordu A.Ş.)

Defans:
Bekir Melih Gökçimen (Galatasaray A.Ş.), Berkehan Biçer (Altınordu A.Ş.), Emre Aytun (Hannover 96), Muhammet Ömer Çakı (Fenerbahçe A.Ş.), Onur Taha Takır (Altınordu A.Ş.), Ramazan Emirhan Civelek (Galatasaray A.Ş.), Şahan Akyüz (Altınordu A.Ş.)

Orta Saha:
Abdussamed Karnuçu (Galatasaray A.Ş.), Berkay Görmez (Altınordu A.Ş.), Berkin Taşkın (Altınordu A.Ş.), Erdem Seçgin (Beşiktaş A.Ş.), Fatih Bektaş (Fenerbahçe A.Ş.), Recep Gül (Galatasaray A.Ş.), Sefa Akgün (B.B. Erzurumspor), Yunus Akgün (Galatasaray A.Ş.)

Forvet:
Ali Yavuz Kol (Galatasaray A.Ş.), Embiya Ayyıldız (Altınordu A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Şenol Ustaömer
Valentin Granatkin Turnuvası Programı:

 

Tarih – Saat

1. Takım

Skor

2. Takım

Stat / Yer

30.08.2018 – 12:00

KIRGIZİSTAN

2 – 1

KAZAKİSTAN

Roschino Arena, Moskova

30.08.2018 – 19:00

ST. PETERSBURG K.

1 – 1

TÜRKİYE

Roschino Arena, Moskova

31.08.2018 – 12:00

LİTVANYA

ERMENİSTAN

Petrovsky Stadı, Moskova

31.08.2018 – 19:00

RUSYA

MOLDOVA

Petrovsky Stadı, Moskova

01.09.2018 – 12:00

TÜRKİYE

KAZAKİSTAN

Roschino Arena, Moskova

01.09.2018 – 17:00

ST. PETERSBURG K.

KIRGIZİSTAN

Roschino Arena, Moskova

02.09.2018 – 10:00

MOLDOVA

ERMENİSTAN

Petrovsky Stadı, Moskova

02.09.2018 – 15:00

RUSYA

LİTVANYA

Petrovsky Stadı, Moskova

04.09.2018 – 12:00

KIRGIZİSTAN

TÜRKİYE

Roschino Arena, Moskova

04.09.2018 – 19:00

KAZAKİSTAN

ST. PETERSBURG K.

Roschino Arena, Moskova

05.09.2018 – 12:00

LİTVANYA

MOLDOVA

Petrovsky Stadı, Moskova

05.09.2018 – 19:00

ERMENİSTAN

RUSYA

Petrovsky Stadı, Moskova

06.09.2018 – 12:00

Sıralama Maçı (A3 – B4)

Roschino Arena, Moskova

06.09.2018 – 19:00

Sıralama Maçı (A4 – B3)

Roschino Arena, Moskova

07.09.2018 – 12:00

Yarı Final Maçı (A1 – B2)

Petrovsky Stadı, Moskova

07.09.2018 – 19:00

Yarı Final Maçı (A2 – B1)

Petrovsky Stadı, Moskova

08.09.2018 – 12:00

7.lik Maçı

Roschino Arena, Moskova

08.09.2018 – 17:00

5.lik Maçı

Roschino Arena, Moskova

09.09.2018 – 12:00

3.lük Maçı

Petrovsky Stadı, Moskova

09.09.2018 – 17:00

Final

Petrovsky Stadı, Moskova

Puan Durumları:

 

A GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. KIRGIZİSTAN

1

1

0

0

2

1

1

3

2. TÜRKİYE

1

0

1

0

1

1

0

1

3. SAINT PETERSBURG KARMASI

1

0

1

0

1

1

0

1

4. KAZAKİSTAN

1

0

0

1

1

2

-1

0

 

B GRUBU

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1. ERMENİSTAN

0

0

0

0

0

0

0

0

2. LİTVANYA

0

0

0

0

0

0

0

0

3. MOLDOVA

0

0

0

0

0

0

0

0

4. RUSYA

0

0

0

0

0

0

0

0

CEVAP VER

Yorum
Adını buraya gir