Boydak, Vatandaşların Taleplerine Kayıtsız Kalmadı

0
218

Adana (CUHA)- Vatandaşların problemlerini ve taleplerini dinleyen Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak, ”Ceyhan halkının beklediği, özlediği belediyecilik anlayışını ilçemizde başardık” dedi.

İlçe halkının tüm taleplerine kulak verdiklerini söyleyen Başkan Boydak, ”Vatandaşlarımıza hizmetin kutsal görev olduğunu her fırsatta dile getiriyoruz. Özlenen bir belediyecilik anlayışını hemşerilerimize kavuşturduk. Herkesin talepleri, istekleri, şikâyetleri ve hayalleri farklı. Bizde bu farklılıklardan yola çıkarak ortak noktada buluşup güzel hizmetler ve projeler ortaya koyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Başkan Boydak, ”Ceyhan’lı hemşerilerimizin bizlere gösterdiği ilgi ve teveccüh gösteriyor ki doğru yoldayız. Ziyaretimize gelen hemşerilerimiz ile hasbihal ettik, taleplerini dinledik. Bizlerin gönül kapıları da belediyemizin ve odalarımızın kapıları her zaman vatandaşlarımıza sonuna kadar açıktır. Birbirimizden güç ve kuvvet alarak ilçemize daha nice hizmetler yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Yorum
Adını buraya gir